گروه تجاری روناک به عنوان یکی از شاخه ها و زیر مجموعه های شرکت رایان داده راسپینا (شماره ثبت ۵۱۰۶) بوده که خود نیز با نام گروه تجاری روناک (شماره ثبت ۵۱۹۵) به ثبت رسیده است.

این شرکت با هدف اصلی خرید انواع کالاها از وب سایت های فروش کالا در سراسر جهان و ارسال آن به ایران ایجاد گردیده است و در حال سرویس دهی به هوطنان فارسی زبان میباشد.

هدف ما در این راه صرفه جویی در وقت مشتریان , کاهش هزینه ها و همچنین تهیه کلیه اقلامی است که تهیه آن ها در ایران به راحتی امکان پذبر نمی باشد.

گروه تجاری روناک با مرکزیت کشور ترکیه و نمایندگانی در کشورهای امریکا، کاندا، انگلستان، آلمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، چین، هنگ کنگ، سنگاپور، هند، افریقای جنوبی این امکان را دارد که حتی کالاهایی را که فقط در داخل این کشورها عرضه میشوند را خریداری کرده و به آدرس شما ارسال نماید. همچنین امکان خرید از استرالیا، کره جنوبی، مالزی، تایلند و حتی ژاپن نیز وجود دارد.

خدمات روناک :
 
  • خرید از وب سایت های معتبر جهانی همانند Amazon، eBay یا Aliexpress ، وب سایت های ترکیه و …..
  • خرید انواع پوشاک به صورت تکی یا تعداد از ترکیه، امریکا، اروپا، چین و امارات
  • خرید انواع پوشاک ورزشی، کیف و کفش از وب سایت اصلی ( آدیداس – نایک – ریباک ….)
  • خرید عینک های آفتابی، ساعت، لوازم آرایش ، ادکلن و…..از معتبرترین سایت های فروش جهانی
  • و بسیار خدمات دیگر…..

بحث اعتماد همیشه دغدغه اصلی افراد در خریدهای آنلاین میباشد. در طول مدتی که از فعالیت گروه تجاری روناک میگذرد، افتخار داریم همیشه بهترین سرویس ها را در سریع ترین زمان ممکن ارائه داده ایم و احساس رضایت شما دوستان را در همکاری با این گروه داشته ایم. بمنظور جلب آرامش بیشتر مخاطبان نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت بازرگانی نیز دریافت شده است.