ارسال رایگان به سراسر کشور

سفارش‌ شما که از خارج از کشور رسیده باشد، با هر مبلغی که باشد به صورت رایگان از دفتر روناک در تهران به آدرس شما در سراسر کشور ارسال خواهد شد.

گمرک با روناک

یکی از ابهاماتی که همیشه برای مشتریان در خرید از فروشگاه های خارجی وجود دارد، مسائل گمرکی است. امور مرتبط با ترخیص کالا و تخمین هزینه گمرک موضوعی تخصصی، وقت گیر و برای افراد ناآشنا دارای ابهامات فراوان است. روناک مسئولیت ترخیص کالا و انجام تشریفات گمرکی را پذیرفته و شما می توانید کالایتان را به آدرس خود و بدون هیج دردسری دریافت کنید.

سرعت خرید را لمس کنید

خرید و ارسال فوری سفارش‌هااز مزایای کلیدی خدمات روناک است. شما می توانید بسته به سفارش خود از سرویس های اکسپرس روناک استفاده نمایید. به عنوان نمونه در حالت فوق سریع شما می توانید خرید خود از آمازون امریکا را کمتر از یک هفته به نشانیتان در سراسر کشور تحویل بگیرید. برای آشنایی بشتر به قسمت سوالات متداول مراجعه کنید.

بیمه روناک

روناک امانت دار خوبی است. تمامی خریدهای شما با سرویس روناک تا زمان تحویل کالا تحت بیمه سلامت فیزیکی هستند. این بیمه بدین معناست که چنانچه به هر دلیل کالای شما در هر یک از مراحل حمل گم شود و یا دچار آسیب فیزیکی گردد، روناک با هزینه خود سفارش شما را تجدید خواهد کرد.

پرداخت تک مرحله‌ای

تمام هزینه‌های روناکاز شروع تا پایان در قالب یک پیش فاکتور خدمتتان ارائه می شود و هیچ هزینه اضافه‌تری در مراحل بعدی از شما مطالبه نخواهد شد. چرا که بر این باوریم شفافیت و دانستن روند خدمات حق مشتری است! پس همان ابتدا همه هزینه ها را محاسبه کرده و اگر مقبولتان بود تنها با یک مرحله پرداخت به باشگاه مشتریان وفادار روناک خواهید پیوست :)

هرکالایی که فکرش را می کنید

محصولات مختلفی در فروشگاه‌های آنلاین خارج از کشور ارائه می شوند. روناک هر کالایی که با قوانین پستی و گمرکی مطابقت داشته باشد را از هرجای دنیا برایتان می آورد. انواع پوشاک برند و اورجینال، به روزترین گجت‌ها، تجهیرات فنی مهندسی، قطعات صنعتی، لوازم خودرو و هزاران کالای دیگر، همه و همه با روناک در دسترس شما هستند. حق انتخاب با شماست!

به روناک اعتماد کنید

  • • منتخبی از کالاهای مشتریان روناک را می‌توانید در بخش آخرین سفارشات رسیده و یا در صفحه اینستاگرام و تلگرام روناک مشاهده کنید.
  • • مشتریان قبلی تجربه خرید خود را در قسمت دیدگاه‌های وب‌سایت (پایین صفحه اصلی) با شما به اشتراک گذاشته‌اند. مشاهده این موارد که شامل نکات مثبت و منفی است می تواند شما را با کیفیت خدمات روناک آشنا کند.
  • • گروه تجاری روناک دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که با کلیک بر روی لوگوی آن در صفحه اصلی می توانید مشخصات ما که در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت به ثبت رسیده است را ملاحظه و بررسی کنید. نماد اعتمادالکترونیکی ابزاری است که هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید.
  • • همچنین وب سایت روناک دارای پروانه کسب از انجمن صنفی کسب و کارهای الکترونیکی است که لوگوی انجمن نیز در صفحه اصلی وب‌سایت قابل مشاهده است.
  • • در صورتی که کالا در مسیر حمل مفقود شده یا دچار آسیب شود، روناک به انتخاب مشتری در حالت اول وجه سفارش را عینا برمی گرداند و یا در حالت دوم سفارش را مجدد با هزینه روناکخریداری خواهد کرد.